Close
Skip to content

Dostawa i formy płatności

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawy  realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską DPD. Przy każdym produkcie podany jest przewidywany czas realizacji.

Zamówienia o wartości ponad 300.00 PLN brutto dostarczamy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej bezpłatnie. Przy zamówieniach o wartości poniżej 300 zł koszt przesyłki kurierskiej DPD (przedpłata) to 16 zł, koszt przesyłki kurierskiej DPD (pobranie) to 19 zł.

Możliwy jest także odbiór osobisty w biurze handlowym firmy Venta pod adresem: 93-134 Łódź, ul. Poznańska 37 od pn. do pt. w godz. 10.00-15.00.

FORMY PŁATNOŚCI

Oferujemy kilka sposobów płatności: przelew, płatność on-line, płatność gotówką przy odbiorze.

Przelew
Opłatę za zamówienie należy wpłacić na konto. W tytule przelewu podając imię i nazwisko lub nazwę firmy oraz numer zamówienia. Zamówienia mogą zostać przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu przelewu na koncie. Przesłanie potwierdzenia wpłaty znacznie przyspieszy księgowanie wpłaty, a tym samym proces realizacji zamówienia.

Dane do przelewu:

VENTA Sylwia Siemienowicz
ul. Poznańska 37, 93-134 Łódź
Nr konta: PKO BP III O/ŁÓDŹ 65 1020 3378 0000 1302 0095 6292

Płatność on-line Przelewy24
Wybór tego wariantu powoduje przekierowanie do serwisu Przelewy24, po autoryzacji płatności on-line zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. W razie anulowania płatności on-line przez system, sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.

Płatność gotówką przy odbiorze
Płatności można dokonać w momencie doręczenia przesyłki pobraniowej przez kuriera.