Skip to content

Dostawa i formy płatności

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawy  realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską DPD lub do paczkomatów InPost. Przy każdym produkcie podany jest przewidywany czas realizacji.

Zamówienia o wartości ponad 300.00 PLN brutto dostarczamy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej bezpłatnie. Przy zamówieniach o wartości poniżej 300 zł koszt przesyłki kurierskiej DPD (przedpłata) to 19 zł, koszt przesyłki kurierskiej DPD (pobranie) to 25 zł, koszt przesyłki do paczkomatu InPost (przedpłata) to 10 zł, koszt przesyłki do paczkomatu InPost (pobranie) to 13 zł. 

Możliwy jest także odbiór osobisty w biurze handlowym firmy Venta pod adresem: 93-134 Łódź, ul. Poznańska 37 od pn. do pt. w godz. 10.00-15.00.

FORMY PŁATNOŚCI

Oferujemy kilka sposobów płatności: przelew, płatność on-line, płatność gotówką przy odbiorze.

Przelew
Opłatę za zamówienie należy wpłacić na konto. W tytule przelewu podając imię i nazwisko lub nazwę firmy oraz numer zamówienia. Zamówienia mogą zostać przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu przelewu na koncie. Przesłanie potwierdzenia wpłaty znacznie przyspieszy księgowanie wpłaty, a tym samym proces realizacji zamówienia.

Dane do przelewu:

VENTA Sylwia Siemienowicz
ul. Poznańska 37, 93-134 Łódź
Nr konta: PKO BP III O/ŁÓDŹ 65 1020 3378 0000 1302 0095 6292

Płatność on-line Przelewy24
Wybór tego wariantu powoduje przekierowanie do serwisu Przelewy24, po autoryzacji płatności on-line zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. W razie anulowania płatności on-line przez system, sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.

Płatność gotówką przy odbiorze
Płatności można dokonać w momencie doręczenia przesyłki pobraniowej przez kuriera.