Skip to content
NAWILŻACZ DLA DZIECI
Pokój dziecinny
GWARANTUJE IDEALNĄ WILGOTNOŚĆ POWIETRZA
Utrzymanie właściwej wilgotności w pokojach dziecinnych jest wyjątkowo ważne, ponieważ dzieci, ze względu na wyższą zawartość wody w ciele, są wrażliwsze niż dorośli na wahania poziomu nawilżenia pomieszczeń. Im lepsza jest panująca w pokoju atmosfera, tym lepsze samopoczucie zajmującego go małego lokatora. Atmosfera z kolei zależna jest od panującej w nim temperatury, wilgotności i jakości powietrza. Zalecana w pokojach dziecinnych wilgotność to 40-60%, temperatura zaś 18-22°C.


PRZESUSZONE POWIETRZE W POKOJU DZIECINNYM?

Warunki panujące na zewnątrz, zwłaszcza zimą, zachęcają do zamykania okien, co powoduje obniżenie poziomu wilgotności w mieszkaniach. Sztucznie ogrzewane pomieszczenia pozbawione są jednak wilgoci, tak samo jak wnętrza rozgrzane letnim upałem. Dzieci, jako bardziej wrażliwe na zbyt suche powietrze, należy chronić przed jego szkodliwym wpływem, dlatego warto zadbać o zwiększenie poziomu wilgotności w ich pokojach do korzystnego dla zdrowia poziomu. Jej brak może wywołać podrażnienie oczu i śluzówek.

PROSTA METODA ZAPEWNIENIA ZDROWEJ ATMOSFERY W POKOJACH DZIECINNYCH

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Najłatwiej zadbać o właściwą atmosferę w jego pokoju wstawiając do niego nawilżacz powietrza. Urządzenia z rodziny Venta Airwasher zapewniają wyjątkowo skuteczną poprawę jakości powietrza, wytwarzają bowiem przez cały rok najkorzystniejszą dla zdrowia wilgotność na poziomie 40-60%. Doskonale nawilżają powietrze wysuszone przez centralne ogrzewanie, co więcej, redukują ilość zawieszonych w nim zanieczyszczeń, gwarantując zdrową atmosferę w pokojach dzieci. Ciekawskie, małe paluszki naszych milusińskich nie stanowią dla urządzeń Venta najmniejszego problemu – dzięki ich solidnej budowie dziecko nie ma dostępu do ruchomych części. Co więcej, urządzenie wyłącza się automatycznie po zdjęciu górnej pokrywy.Darmowa wysyłka od 300 zł

Darmowa wysyłka od 300 zł

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

14-dniowe prawo zwrotu

14-dniowe prawo zwrotu